28.12.2021 tarihinde Bursa, Kocaeli ve İstanbul’da tedavi gören gazilerimiz ve Azerbaycan’dan davet edilen aileleri için Azerbaycanlı sanatçıların katılımıyla “Tryp by Wyndham İstanbul” otelinde Dayanışma Günü düzenlendi. Bu amaçla 26.12.21-02.01.22 tarihleri arasında konaklamak üzere 26 gazi ve aile üyeleri olmak üzere toplam 34 kişi, Azerbaycan Diaspora Destekleme Fonu, Diaspora Çalışmaları Devlet Komitesi ve Yaşat Fonu’nun desteğiyle İstanbul’a davet edildi.
![](https://tadef.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-21-at-12.15.07-PM-2.jpeg)
![](https://tadef.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-21-at-12.15.07-PM-1-1.jpeg)
![](https://tadef.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-21-at-12.15.07-PM-1.jpeg)