Anasayfa Kurumsal Federasyon Azerbaycan Komisyonlar Galeri Derneklerimiz Linkler ?leti?im
Azerbaycanlı’lardan Vali Ünlüsoy’a duygulu Veda
Yeni Valiler kararnamesi ile yıllardır ilimizde görev yapan ve Kocaeli’nin gülen yüzlü bürokratı olarak da tanınan Suadiye’li Vali Yardımcımız Mustafa Ünlüsoy Adananın Ceyhan İlçesine Kaymakam olarak atandı.

 Yeni Valiler kararnamesi ile yıllardır ilimizde görev yapan ve Kocaeli’nin gülen yüzlü bürokratı olarak da tanınan Suadiye’li Vali Yardımcımız Mustafa Ünlüsoy Adananın Ceyhan İlçesine Kaymakam olarak atandı. 

Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Bilal Dündar ve Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Akkurt’un ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi. Yemek’te duygulu anlar yaşandı. 
Yemeğe Ünlüsoy’un yakın dostları Kültür ve Turizm İl Müdürü Adnan Zanburkan, Eski Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, İşkur İl Müdürü Öztekin Kaşukci, Avukat İbrahim Balkır, Federasyon Basın Sözcüsü Anar Asadov, Yönetim Kurulu üyeleri Ersin Aydın, Vahit Korkmaz ve İbrahim Balyan katıldılar.
Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Bilal Dündar yaptığı konuşmasında, burada görev yaptığı süre içerisinde iyi bir dostluk bağları oluştuğunu ve Ceyhan’ın da iki kardeş ülke için çok önemli bir yer olduğunu söyledi. Nitekim Bajü-Tiflis-Ceyhan petrol hattı da orada yer almaktadır, dedi. 
Dündar sözlerine, Adana’da da kendilerine bağlı çok etkin derneğin olduğunu belirterek, orada da Azerbaycan’la ilgili etkinliklerde destek olacağınıza inanıyoruz,şeklinde devam etti. 
Kültür ve Turizm İl Müdürü Adnan Zanburkan, görev yaptığı süre içerisinde sağlık alanında çok büük işler yaparak insanlarımızın daha iyi ortamlarda sağlıklarına kavuşması için başarılı çalışmalara imza attı. Devletini ve milletini seven çalışkan bir Vali yardımcımız olarak tanıdık. Kocaeli kendisini unutmayacak, dedi. 
İŞKUR İl Müdürü Öztekin Kaşukci, insanın zor günlerinde sığınacağı bir dosta ihtiyacı varsa Mustafa bey’dir. Kendisi ile geldiği günden itibaren uyumlu bir şekilde birçok başarılı bürokratik çalışmalar yaptığını söyleyerek, kendisi ile çalışmaktan büyük bir keyif aldığını belirtti. 
Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy, yemeğe katılanlara teşekkür ederek, Kocaeli benim memleketimdir. Ben hep buraya geleceğim diyerek, dostlarını Ceyhan’a davet etti. 
Yenilen yemeğin ardından Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Bilal Dündar gecenin anısına Azerbaycan’la ilgili hediye takdim etti. 
 
Eklenme Tarihi : 3.04.2015
Okunma Sayısı: 2010


Diğer Haberler
-AK Parti İlçe Başkanının ziyareti
-DAVET
- AZERBAYCAN’IN BAYRAK GÜNÜ KUTLU OLSUN
-20 Yanvar
-DUYURU
-DİASPORADAN SORUMLU DEVLET BAKANLIĞINA
-dünya barış günü
-26 Şubat Gündemi
-açılış
-TBMM Ziyareti
-Bayramınız Kutlu Olsun
- Valeh Hacıyev ile röpörtaj
-Sakarya Üniversitesi’nde Ermeni Sorunu tartışıldı
-Ermeni konusu Kocaeli'de tartışıldı
-Azerbaycan Derneği'nden Starbucks'a sert tepki
-Tüm Haberler>>
Ba?l? Derneklerimiz
KÖRFEZ AZERBAYCAN KÜLTÜR SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
ADANA AZERBAYCAN İŞ VE MESLEK SAHİBİ KADINLAR DERNEĞİ
ANTALYA AZERBAYCAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
İstanbul-Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği
Kars Azerbaycan Evi Derneği
Adana Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği
Edirne Azerbaycan Evi Derneği
Çanakkale Azerbaycan Evi Derneği
Balıkesir Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği
Derince Azerbaycan Evi Derneği
İzmir Azerbaycan Kültür Evi ve Dayanışma Derneği
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği
Anasayfa?leti?im Site Haritas? Atak Mail
hublot classic fusion blue toro bravo watches hermes replica bags michele womens watch audemars piguet royal oak offshore review louis vuitton replica rolex first copy watches online shopping rolex smurf review fake chanel bags connected modular 45 heuer 02t mechanical module luxury kit rolex diamond bezel replica louis vuitton handbags